Cykeltoj outlet www.cykeltojsalg.com maillot cyclisme wielerkleding fietskleding maillot cycliste fahrradbekleidung outlet fahrradbekleidungoutlet.net

 

Vývoj a konstrukce ve strojírenství SM RESEARCH, s.r.o.


Vítejte na stránkách tradiční společnosti SM RESEARCH, s.r.o. - Vašeho partnera pro vývoj, konstrukci a zavedení strojů do sériové výroby.

Firma SM Research,s.r.o. byla založena v r.1994 jako konstrukční a vývojová kancelář, zaměřující se na vývoj jednoúčelových a sériových strojů a mechanismů. 

Pro zákazníka je výhodou, že zajišťujeme všechny etapy vzniku strojního zařízení od předvýrobních etap (aplikovaný výzkum u náročných řešení – spolupráce s výzkumným ústavem pro měření a zkušebnictví, konstrukci a vývoj, včetně výroby, účasti při montáži a odzkoušení prototypů) až po zavedení do sériové výroby. 

Spolupráce může být jednorázová, ale i dlouhodobá. Samozřejmostí je vypracování cenové nabídky nebo studie dlouhodobé spolupráce.
Při řešení je dbáno, dle charakteru zařízení, na design. Spolupráce s designery se odráží ve zvýšené konkurenceschopnosti výrobku a tím i ve zvýšeném zájmu zákazníků. 
Jsme také autoři řady chráněných průmyslových a užitných vzorů a patentových řešení, která se osvědčují i ve světě. 
V oblasti strojní výroby nabízíme zajištění kooperačním způsobem  kusovou i sériovou výrobu.

Rovněž nabízíme poradenství v oblasti dotačních programů a s tím spojených výběrových řízení pro veřejné zakázky, formou zpracovávání projektů od počátku i vedení odborných zpráv a všech dalších náležitostí projektu.

 

 

 

 

 


Homepage l O nás l Užívané CAD systémy l Oblasti a a příklady činnosti l Další služby a poradenství l Poptávkový formulář l Kontakty